K&B London
button Dekoracje inspirowane naturą - cz. I - zwierzęta 0
Dekoracje inspirowane naturą - cz. I - zwierzęta

Przyroda od wieków inspiruje człowieka i skłania go do poszukiwań.

Dziś wydaje się, że chcemy być szczególnie blisko natury, być może ze względu na wszechogarniającą nas cyfryzację i nowoczesne technologie? Już w okresie starożytności pod postacią zwierząt przedstawiane były ludzkie zalety i wady, takie jak mądrość, spokój, wierność, spryt czy odwagę. Zwierzęta dla wielu osób mają szczególne miejsce w życiu, dlatego tak chętnie wprowadzamy je także do naszych domów - również w postaci różnych dekoracji.

W ofercie sklepu online prezentujemy dekoracje inspirowane różnymi zwierzętami: kotami, psami, lwami, żyrafami, słoniami i innymi. Każde ze zwierząt przestawianych w postaci rzeźby czy obrazu wyróżnia się odmienną symboliką i przesłaniem.

 

Koty postrzega się jako symbol niezależności, ale również szczęścia (na przykład Japonii). W kulturach starożytnych koty były czczone i kojarzone z siódmym zmysłem. 

Kot Sphinx ekskluzywny złoty figurka 

Żuraw - ten piękny ptak do uosobienie gracji, z drugiej jednak strony - czujności.

Luksusowy wazon z wizerunkiem żurawia 

Słoń nawiązuje do takich cech, jak mądrość, cierpliwość ale również siła. Warto przyjrzeć się także innym afrykańskim zwierzętom, jak żyrafa czy lew.

Luksusowa rzeźba prezentująca zwierzęta 

Koń to symbol wolności i nowego początku. Miłośnicy tych pięknych zwierząt na pewno będą wiedzieli, jak wyeksponować we wnętrzu obraz lub rzeźbę związaną z jeździectwem.

Designerski obraz z wizerunkiem indiańskiego konia 

 

Dekoracje nawiązujące do świata przyrody doskonale uzupełnią wystrój wnętrz w różnym stylu ze względu na odmienne wykończenia czy zastosowane materiały. Więcej inspiracji prezentujemy w fotografiach przy poszczególnych produktach. 

button Komentarze do wpisu (0)

button do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Trustpilot
Sklep internetowy Shoper Premium