K&B London
button FAQ

 

Najczęściej Zadawane Pytania

Sporządziliśmy listę najczęściej zadawanych pytań. Jeśli odpowiedzi, której szukasz, nie ma poniżej, zadzwoń do naszego zespołu pod numer 796 509 658 lub napisz shop@kb-london.com, a chętnie Ci pomożemy.  

1. Ile produktów ma w swojej ofercie K&B London?

Mamy ponad 1300 produktów, gamę akcesoriów do wyposażenia wnętrz, mebli, oświetlenia i upominków.

2. Skąd pochodzą produkty od K&B London?

Większość naszych produktów pochodzi z Europy (Wielka Brytania, Polska, Rumunia, Portugalia i Holandia), Indonezji oraz Indii.

3. Jakie jest minimalne wymagane zamówienie?

Nie ma ograniczeń co do minimalnej wartości zamówienia.

4. Jak długo potrwa dostawa?

Staramy się dostarczać produkty naszym klientom jak najszybciej. Najczęściej czas dostawy wynosi około 5-7 dni roboczych, jeśli mamy produkty w magazynie (od momentu dokonania płatności). Część produktów wysyłana jest natychmiast (są one oznaczone "24h").

5. Czy mogę śledzić swoje zamówienie?

Wyślemy Ci wiadomość e-mail z numerem śledzenia i danymi kuriera.

6. Nie mogę znaleźć produktu, którego szukam. Czy został on wycofany?

Aby znaleźć się w czołówce branży wnętrzarskiej musimy regularnie aktualizować nasze produkty i projekty, co oznacza, że niektóre produkty mogą zostać wycofane. Jeśli nie możesz znaleźć produktu, który wcześniej widziałeś w witrynie, oznacza to, że został wycofany. Jeśli produkt jest niedostępny, ale nie został wycofany, pojawi się na stronie internetowej. Nadal możesz umieścić ten przedmiot w zamówieniu - skontaktuj się z nami w sprawie planowanej dostawy.

7. Skąd będę wiedział, ile jest produktów na stanie?

Na bieżąco aktualizujemy naszą stronę internetową, dzięki czemu obok każdego produktu możesz zobaczyć poziomy zapasów. Nasze zapasy na stronie są aktualizowane tylko raz dziennie. Możesz również zadzwonić do naszego biura sprzedaży w celu uzyskania dalszych informacji.

8. Co jeśli niektóre produkty są niedostępne?

Jeśli produkt jest niedostępny, możesz poprosić o wysłanie powiadomienia e-mail, gdy produkt będzie ponownie dostępny.

9. Czy zamówione przeze mnie produkty będą gotowe do użycia?

K&B London szczyci się wysoką jakością i designem swoich produktów. Zdecydowana większość jest już w stanie do użytku. Te, które muszą zostać wysłane w częściach, zostaną dostarczone z prostymi, łatwymi do zrealizowania instrukcjami.

10. Gdzie wysyłacie produkty?

Eksportujemy na cały świat. Aby uzyskać więcej informacji, wyślij e-mail na adres shop@kb-london.com.

11. Jaka jest polityka zwrotów K&B London?

Uszkodzenia lub rozbieżności należy zgłosić do naszego biura w ciągu 24 godzin od otrzymania produktu. Wymiany lub zwrotu można dokonać dopiero po przekazaniu dowodów fotograficznych lub towarów do kontroli. Roszczenia po tym czasie nie będą rozpatrywane. Produkty, które nie spełniły oczekiwań w stanie nieuszkodzonym można zwrócić do 14 dni od daty otrzymania produktu. W tym celu prosimy o kontakt: 796 509 658 lub shop@kb-london.com.

12. Potrzebuję więcej informacji o produktach.

Posiadamy obszerne specyfikacje i opisy na stronie dla każdego sprzedawanego produktu. Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowych informacji o produkcie lub masz pytania, napisz do nas na adres shop@kb-london.com.

13. Jak często prezentujecie nowe kolekcje produktów?

Wprowadziliśmy comiesięczne premiery.

14. Czy żarówki są dołączone do oświetlenia?

Nie, nie uwzględniamy żarówek w zamówieniach, ale na stronie w opisie produktu wymienione są typ i moc.

15. Czy sprzedajecie części zamienne?

Nie sprzedajemy części zamiennych.

16. Czy lampiony i donice nadają się do użytkowania na zewnątrz?

Można ich używać na zewnątrz, ale zalecamy, aby nie przechowywać ich na zewnątrz.

17. Dlaczego wykończenie mojego produktu różni się nieznacznie do obrazu online?

Szczycimy się współpracą z wybranymi rzemieślnikami na całymświecie, dlatego każdy sprzedawany przez nas przedmiot jest wykonany i wykończony ręcznie, dzięki czemu będą występować niewielkie rozbieżności między poszczególnymi elementami, które są oznaczone na każdym elemencie.  

18. Czy otrzymam fakturę VAT za swoje zamówienie?

Jako firma zarejestrowana w Wielkiej Brytanii, nie będąca płatnikiem VAT, mamy możliwość wystawiać dokumenty sprzedażowe w postaci wyłącznie rachunków.

 

Potrzebuję więcej informacji o produkcie, którym jestem zainteresowany. 

Posiadamy obszerną specyfikację każdego sprzedawanego produktu. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji o produkcie lub masz pytania dotyczące specyfikacji któregoś z nich, skontaktuj się z nami: 796 509 658 lub shop@kb-london.com.

 

 

button do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Trustpilot
Sklep internetowy Shoper Premium