O nas

 

 

Idea powstania K&B London…

… zrodziła się z potrzeby piękna. Projektując wnętrza w luksusowych dzielnicach Londynu, a po kilku latach również dla klientów w innych częściach Europy, zrozumieliśmy, że nie było szeroko dostępnej oferty ekskluzywnych mebli, dekoracji oraz oświetlenia pochodzących od najlepszych europejskich projektantów. Zależało nam, aby wszystko można było znaleźć w jednym miejscu, tak, aby nie martwić się o terminy dostaw i wysyłkę z różnych części Europy.

 

Dzisiaj…

… jesteśmy niesamowicie dumni z naszego dziedzictwa oraz z współpracy, jaką podjęliśmy z najbardziej ekskluzywnymi producentami z Wielkiej Brytanii. Mimo iż na przestrzeni ostatnich lat rozwinęliśmy się, nasze podstawowe wartości pozostały niezmienione. Dziś, szczególnie w obliczu dostępu do wielu produktów niskiej i średniej jakości, jesteśmy dumni z wyboru, jakiego dokonaliśmy już wiele lat temu – korzystać z najlepszych.

 

  

 

Piękno jest wartością indywidualną

Postrzeganie piękna zależy od gustu

Kwestia jakości jest bezdyskusyjna

 

 

 

Wartości…

K&B London to biznes rodzinny, stworzony przez dwóch braci, którzy swoją przygodę z wnętrzami i wystrojem zaczęli w Londynie. Kreatywność, otwartość i odwaga pozwoliły odnieść sukces i stworzyć markę popularnych dekoratorów wnętrz w Londynie. Praca w luksusowych dzielnicach Knightsbridge i Belgravia pozwoliły nie tylko poznać wymagania i trendy branży, ale przede wszystkim zapoznać się z możliwościami, jakie oferują ekskluzywni producenci.

 

 

Jakość, dbałość o szczegóły, ekskluzywny design

 

Dziś wybieramy do oferty przede wszystkim przedmioty wyróżniające się wysoką jakością.

Ważne są dla nas aspekty związane ze stosowanymi materiałami, ale i rzemieślniczym podejściem do kwestii produkcji mebli, oświetlenie i dekoracji.

Dlatego w ofercie K&B London znajdą Państwo tylko produkty ręcznie wykonane lub ręcznie wykańczane.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl