K&B London
button Reklamacje i zwroty

Szanowni Klienci,

 Chcemy zapewnić Państwa, że jako K&B London jesteśmy zawsze gotowi do rozwiązania wszelkich ewentualnych problemów związanych z naszymi produktami

 

Reklamacje  

 

Jeśli produkt, który otrzymali Państwo, jest uszkodzony lub zniszczony, prosimy o skontaktowanie się z nami w ciągu 24 godzin od odebrania paczki od kuriera. Nasz zespół zajmie się sprawą w ciągu 10 dni roboczych.

W przypadku chęci złożenia reklamacji prosimy o kontakt:  

 

 (   796 509 658
*   shop@kb-london.com

 

 

Zwroty 

W naszym sklepie internetowym stawiamy na pełną satysfakcję naszych klientów.

Dlatego też, w trosce o Państwa wygodę i komfort, oferujemy możliwość zwrotu zakupionych produktów w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia przesyłki.  

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteście Państwo w pełni zadowoleni z zakupionych produktów, nie ma żadnego problemu z ich zwrotem. Wystarczy skontaktować się z nami drogą mailową lub telefoniczną, a my przekażemy Państwu wszelkie niezbędne informacje i instrukcje dotyczące zwrotul. 

Przedmioty są zwracane na adres w Polsce, w związku z czym kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z przesyłką międzynarodową. To kupujący pokrywa koszt zwrotu towaru z wykorzystaniem wybranej firmy kurierskiej.   

Aby uniknąć problemów związanych z uszkodzeniem produktu podczas transportu, prosimy o odpowiednie zabezpieczenie opakowania za pomocą styropianów i folii bąbelkowej. 

Jeśli produkt dotarł do klienta uszkodzony, podlega reklamacji, jednak wyłącznie, jeśli taka informacja zostanie przekazana telefoniczne lub mailowo do 24 godzin.

Zapewniamy, że każda złożona przez Państwa prośba o zwrot zostanie przez nas rozpatrzona w sposób szybki i rzetelny, a zwrot wartości zakupionych i zwróconych przedmiotów nastąpi w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej.

 

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji lub mają pytania, prosimy o kontakt z nami.

Jesteśmy zawsze gotowi, aby służyć pomocą i udzielić wszelkich odpowiedzi na pytania.

 

+48 796 509 658

shop@kb-london.com

button do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Trustpilot
Sklep internetowy Shoper Premium