Wanderlust II stół okrągły od Malabar 130 cm średnicy mosiądz blat marmur Carrara
Cena regularna:
towar niedostępny
Luksusowy, unikatowy, zaskakujący, piękny... to tylko niektóre z określeń, jakimi można opisać stół okrągły o średnicy 130 cm Wanderlust zaprojektowany przez portugalskie Malabar.
Skąd inspiracja? Załóżmy, że biuro projektowe, studio architektury wnętrz, zlokalizowane w Hiroszimie w Japonii, stworzyło projekt, który wprowadził dzikość w środowisko urbanistyczne. Rozprowadzając ogromną liczbę tekturowych rur z sufitu, zapewnili poczucie chodzenia na kształt egzotycznego lasu lub imponującej jaskini, odtwarzając niesamowite doświadczenie w każdym centrum miasta.
Dzięki tej inspiracji powstał między innymi stół Wanderlust, prawdziwy klejnot wyposażenia wnętrz, który został zbudowany z polerowanego mosiądzu i marmuru Carrara, który tworzy jego okrągły blat. Stół Wanderlust Modern to wyjątkowe dzieło sztuki, które przekaże uczucie chodzenia po egzotycznym lesie.
Ten stół do jadalni został wykonany z użyciem najwyższej jakości materiałów, z zachowaniem dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Malabar słynie z mebli, które same w sobie stanowią prawdziwe dzieła sztuki.
Stół dostępny jest na zamówienie, czas oczekiwania wynosi od 4 do 8 tygodni.
Każdy element tego luksusowego stołu został wykonany ręcznie!
Kolor: złoto/ biel
Materiał: Konstrukcja z polerowanego mosiądzu, blat marmur Carrara.
Wymiary: 130 x 130 x 75 (wysokość) cm
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów,
którzy kupili dany produkt.