K&B London
button Nieoczywiste, ale stylowe - niespotykane dekoracje do domu... 0
Nieoczywiste, ale stylowe - niespotykane dekoracje do domu...

Po co nam dekoracje we wnętrzach?

Przede wszystkim - aby mieszkało się piękniej (i przyjemniej!). Różnorodne dekoracje, które chętnie lokujemy w swoich domach, pozwalają mieszkańcom wyrazić swój indywidualny styl i osobowość. Dobór kolorów, wzorów, tekstur i stylów przekazuje informacje o preferencjach estetycznych i charakterze domowników. Nie należy ignorować faktu, że odpowiednio dobrane dekoracje mają zdolność kształtowania atmosfery w pomieszczeniach. 

W każdym domu jest jeden na pewno...

Do kultowych niemal dekoracji wnętrz zaliczyć można między innymi takie akcesoria, jak ozdobne wazy, dekoracyjne patery, świece i świeczniki, obrazy czy lustra. Istnieją jednak takie propozycje służące do stworzenia wymarzonej aranżacji, o których nigdy nie pomyślelibyśmy w pierwszej kolejności, a które mogą sprawić, że nasz dom zyska wyjątkowy charakter! 

Luksusowe dekoracje do wnętrz w postaci gier!

Luksusowe gry to nie tylko źródło rozrywki, ale również eleganckie dekoracje, które mogą ozdobić wnętrze.Szachy wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak marmur, onyks, drewno orzechowe czy metal, mogą być pięknym elementem dekoracyjnym. Szachownica również może być elegancko wykończona, na przykład z drewna czy marmuru z metalowymi akcentami. Możesz wybrać także zestaw domino w luksusowym wydaniu, gdzie kostki wykonane są z wysokiej jakości drewna, a punktacja zrealizowana jest za pomocą metalowych aplikacji. Z kolei klasyczna gra w kółko i krzyżyk z drewna lub kamienia może dodawać szlachetności i charakteru do salonu lub gabinetu.

Luksusowe dekoracje nablatowe do salonu lub gabinetu

Ozdobne figurki z motywem przewodnim

Jeśli lubisz niewielkie dekoracje, które łatwo dostosujesz do okoliczności, zobacz koniecznie propozycje ozdobnych figurek. Przykładem są niewielkie rzeźby wykonane z drewna lub poliresinu, przedstawiające różne zwierzęta (np. lwy, słonie, ptaki). Mogą one stanowić elegancką ozdobę na półce, komodzie lub stoliku kawowym. W męskim wnętrzu doskonałą dekoracją będzie rzeźba prezentująca samolot, wykończona w ciemnych barwach lub z dominującym złotem.

Luksusowe abstrakcyjne rzeźby do salonu

 

Sztuka w Twoim domu

Jeśli szukasz niebanalnych dekoracji do salonu lub innego pomieszczenia w domu, warto rozważyć wybór abstrakcyjnej rzeźby. Są to unikalne i wyrafinowane elementy dekoracyjne, które dodają przestrzeni artystycznego i nowoczesnego charakteru. Abstrakcyjne formy wykonane z metalu, takie jak wirujące spirale, geometryczne kształty czy abstrakcyjne linie, mogą dodawać dynamiki i nowoczesności do wnętrza. Z kolei ręcznie rzeźbione abstrakcyjne figury z drewna o płynnych kształtach lub geometrycznych formach mogą wprowadzić ciepło i naturalność do pomieszczenia. Co istotne, w sztuce abstrakcyjnej nie znajdziemy konkretnych przedstawień obiektów czy postaci. Artysta unika dosłownego odwzorowywania świata zewnętrznego. Daje artystom dużą swobodę w wyrażaniu swoich emocji, nastrojów i uczuć poprzez środki plastyczne.

Zegar będzie nie tylko odmierzał czas - propozycje stylowych zegarów stojących na komodę 

Zegary stojące mogą pojawiać się w różnych kształtach i rozmiarach. Również w naszej ofercie znajdują się duże zegary stołowe na komodę, które mogą stać się centralnym elementem dekoracyjnym stylowego wnętrza salonu.

Zegar luksusowy na komodę lub regał

Pamiętaj, że kluczowym jest dobieranie nietuzinkowych elementów w taki sposób, aby tworzyły spójną całość i oddawały osobisty gust oraz styl mieszkańców. Niekoniecznie trzeba rezygnować z funkcjonalności na rzecz oryginalności - obie te cechy mogą współistnieć w harmonii.

button Komentarze do wpisu (0)

button do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Trustpilot
Sklep internetowy Shoper Premium